2 Kasım 2013 Cumartesi

Artemis Age-Prevent Eye Contour Balm

Selamlar:)
Uzun bir aradan sonra geldim:)Bu arada hayatımda pek çok değişiklik oldu bir önceki yazımda da anlatmıştım hatta.Kendimi toplamam biraz uzun sürse de karşınızdayım artık.Yakında yeni fikirler ve hediyelerle de kutlamak istiyorum hayatımızın bundan sonraki kısmını.Bakalım kısmet:)
Şimdi yazımıza gelelim:)
Tanıtmak istediğim ürün bir göz kremi ve erken yaşlarda kullanılmaya başlandığında kırışık görünümünü azaltmayı vaat ediyor.Yaşım 24 ve böyle ürünleri kullanmanın zamanının geldiğini düşünüyorum.

Kutusu bu şekilde. Douglas'larda satılan bir marka.Ben cilt bakımı için gittiğimde kullanılan bir üründü ve ben çok memnun kaldığım için aldım.

Ben bu kremden gerçekten çok çok memnunum.Fiyatı biraz pahalı fakat gerçekten çok iyi nem veriyor.Ben bu yaşıma kadar hiç göz kremi kullanmadığım için göz çevrem oldukça kurudur.O yüzden bu kadar yoğun bir ürün beni fazlasıyla memnun etti.

Cam pompalı bir şişede kendileri.15ml ve fiyatı 149tl idi. 
Evet fiyatı fazla ama dediğim gibi çok yoğun ve çok işe yarayan bir ürün. Ben yaklaşık 7aydır kullanıyorum.Her gün çok düzenli kullanmamama rağmen benim derdimin dermanı oldu.Roaccutane kullanmama rağmen göz çevremde kuruluk problemi yaşamadım.

Bir pompada bu kadar ürün çıkıyor ve 2 gözüme de yetiyor da artıyor. O yüzden ml az olmasına aldanmayın çok bereketli.
Kuru göz altlarına sahip olanlar çok sevecektir fakat nemli ya da yağlıysa ben bu kremden uzak durun derim.
Bundan sonra daha sık görüşmek dileğiyle sevgiler:))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli lütfen fikirlerinizi benimle paylaşınn:)